Statistike

Vesti

26. Sep 2017

Omladinci pobedili u uzbudljivoj utakmici, a kadeti poraženi od Vojvodine

Omladinci Čukaričkog pobedili su Vojvodinu u gostima sa 3:2 (0:0) u samom finišu meča. Strelci za naš tim bili su Bojica Nikčević u 55, Aleksandar Đorđević u 68. i Andrija Fratrović u 88. minutu utakmice osmog kola Omladinske lige. Čukarički sa 19 bodova trenutno deli drugo mesto na tabeli sa Crvenom zvezdom, a prvi je Partizan koji ima tri boda više.

Kadeti su izgubili od Vojvodine u gostima u poslednjem kolu rezultatom 4:0 (2:0), pa su sedmi na tabeli sa 11 bodova.

Mladji kadeti Čukaričkog pobedili su Voždovac sa 4:1 (2:1), pioniri sa 3:0 Kolubaru, a mlađi pioniri završili nerešenim rezultatom 1:1 protiv Brodarca. Petliće istog kluba - Brodarca, Čukarički je pobedio u poslednjem kolu sa 2:1.
18. Sep 2017

Omladinci ubedljivo pobedili Moravac Orion, kadeti bez golova, remi pionira pun uzbuđenja

Omladinci Čukaričkog pobedili su u sedmom kolu Omladinske lige Srbije Moravac Orin iz Mrštana sa 6:0 (5:0), golovima Luke Markovića u 3, 18. i 29. minutu, Tadića u 4, Terzića u 25 i Rakonjca u 75. minutu. Posle pet pobeda i po jednim remijem i porazom naši omladinci imaju 16 bodova i dele prvo mesto na tabeli sa Crvenom zvezdom.

Kadeti su u poslednjem kolu minulog vikenda odigrali bez golova protiv Kikera, imaju 11 bodova i dele peto mesto na tabeli sa OFK Beogradom.

Mlađi kadeti Čukaričkog pobedili su BSK 4:0, a pioniri odigrali nerešeno 3:3 na gostovanju protiv Partizana. Na toj uzbudljivoj utakmici primećeni su odlični golovi malih Brđana odnosno bomba Petkovića sa 25 metara u 54. minutu za 2:2, pa Grgića sa 24 metra za vođstvo, ali je domaćin do kraja ipak izjednačio.

Mlađi pioniri Čukaričkog pobedili su Borču sa 8:1, a petlići BSK 1925 iz Batajnice 3:0.
21. Avg 2017

Omladinci i kadeti Čukarikog uspešni na startu sezone

Omladinci Čukaričkog pobedili su u prvom kolu Radnički 1923 golom Bojice Nikčevića u 85. minutu. Kadeti našeg kluba takođe su bili bolji od protivnika ekipe Apolon odnosno sa konačnih 2:0 upisali su tri boda, a strelac oba pogotka bio je Marko Živanović.
Utakmice su odigrane u subotu 19. avgusta, a drugo kolo na programu je 23. avgusta. Omladinci gostuju Radu na Banjici od 10 časova, a kadeti Zemunu od 16h.
08. Maj 2017

Ubedljive pobede omladinaca i kadeta u 27. kolu prvenstva

Omladinci Čukaričkog pobedili su Voždovac sa 3:0 u 27. kolu prvenstva i zadržali petu poziciju na tabeli, a kadeti su ekipu Studentskog grada pobedili sa 10:0 i zadržali treće mesto na tabeli. Do kraja prvenstva igra se još tri kola.

Mlađi kadeti su su izgubili od Rada 1:0, pioniri igrali nerešeno 1:1 sa FK 011, mlađi pioniri pobedili Stdentski grad 8:0, a petlići FK BSK 6:0.
11. Apr 2017

Omladinci Čukaričkog pobedil Lokomotivu 4:1

Omladinci Čukaričkog pobedili su Lokomotivu rezultatom 4:1 u poslednjem kolu i ostali na petoj poziciji na tabeli sa 42 boda. Prvi je Brodarac sa 58. Kadeti Čukaričkog su igrali nerešeno sa Zemunom 1:1, strelac za naš tim bio je Nikčević Bojica u 37. minutu i zadržali su treću poziciju na tabeli sa 55 bodova, a prvo mesto dele Partizan i Crvena zvezda sa po 60. Mlađi kadeti su poslednje kolo protiv Borče odigrali bez golova, pioniri su izgubili od Crvene zvezde 2:1,mlađi pioniri pobedili 3:0 BSK, a petlići Kolubaru 7:1.
03. Apr 2017

Omladinci i kadeti pobedili

Omladinci Čukaričkog pobedili su Radnički iz Valjeva u gostima rezultatom 3:0 (1:0), a strelci za naš tim bili su Mehmedović u 28. iz penala i Stojanović sa bele tačke u 62, a za konačan rezultat Marko Kilibarda. Čukarički je peti na tabeli sa 39 bodoba, a prvi je Brodarac sa 55.
Kadeti Čukaričkog pobedili su Novi Pazar 2:0, a golove su postigli Kamenović i Markov. Naša ekipa je treća na tabeli sa 54 boda, a prvo mesto dele Crvena zvezda i Partizan sa po 57.
Naši mlađi kadeti su pobedili ekipu 011 sa 3:1, pioniri su izgubili od OFK Beograda 1:0, mlađi pioniri su pobedili Brodarac 3:0, kao i petlići Brodarac 1947 sa 3:0.
27. Mar 2017

Omladinci nerešeno, kadeti pobedili

Omladinci Čukaričkog igrali su nerešeno protiv Radničkog iz Niša 3:3, a u strelce za naš tim upisali su se Marko Šarić u sedmom minutu iz penala i u 61. i Marko Kilibarda u 90. Trenutno je naša ekipa peta na tabeli sa 36 bodova, a prvi je Brodarac sa 49.
Kadeti Čukaričkog ubedljivo su pobedili Moravac Orion rezultatom 6:0, a golove su postigli Luka Marković u desetom i 74, Vukićević u 39, Terzić u 55, Milošević u 84. i Petrović u 86. minutu. Naši kadeti trenutno dele drugu poziciju na tabeli sa Crvenom zvezdom, jer obe ekipe imaju po 51 bod, a prvi je Partizan sa 54.
Mlađi kadeti Čukaričkog pobedili su sa 3:0 Radnički Novi Beograd, a pioniri Borču sa 5:1.
Mlađi pioniri su izgubili od Altine iz Zemuna 1:0, a petlići Čukaričkog pobedili su Zemun 3:1.
21. Mar 2017

Omladinci pobedili Jagodinu 2:1, a kadeti završili remijem

Omladinci Čukaričkog pobedili na gostovanju ekipu Jagodine rezultatom 2:1 (2:0) u 20. kolu Omladinske lige Srbije. Golovi za našu ekipu upisani su u 36. i 41. minutu i to autogol Luke Ivanovića, a strelac drugog pogotka bio je Stefan Veličković. Čukarički je peti na tabeli sa 35 bodova, a prvi Brodarac sa 49.

Kadeti su u 20. kolu odigrali nerešeno 1:1 protiv Jagodine, a strelac za našu ekipu bio je Terzić u 59. minutu. Čukini kadeti su treći na tabeli sa 48 bodova, a na prva dva mesta su Crvena zvezda i Partizan sa po 51. bodom.

Te dve utakmice odigrane su u nedelju, 19. marta, a dan pre prolećni deo prvenstva nastavili su mlađi pioniri Čukaričkog koji su na našem stadionu pobedili FK 011 rezultatom 2:1 i mlađi kadeti na terenu FK Bask pobedili su Brodarac sa 3:0.

13. Mar 2017

Omladinci i kadeti Čukaričkog pobedili Spartak ŽK u 19. kolu

Omladinci Čukaričkog pobedili su Spartak Ždrepčeva krv rezultatom 2:1 (2:1), kao i kadeti istog protivnika sa 3:1 (2:1).
Strelci za omladince bili su Nemanja Milojević u 14. minutu i svoj prvi gol na prvenstvenoj utakmici od kad je tokom zimske pauze prešao u omladinsku selekciju postigao je Milutin Vidosavljević u 44, a za goste Luka Pavlović u 25.
Za kadete Čukaričkog u strelce su se upisali Vasilije Bakić u 14, Bojica Nikčević u 37. i Miloš Petrović u 79 minutu, a za goste Mateja Nenadović u 32.
Utakmice 19. kola domaćeg prvenstva omladinci su odigrali u subotu 11. marta, a kadeti dan kasnije. Omladinci su trenutno na šestoj poziciji sa 32, a Bordarac prvi sa 48, dok su kadeti Čukaričkog treći sa 47, a prvi Partizan sa četiri boda više.
06. Mar 2017

U prvom prolećnom kolu remi omladinca Čukaričkog, a kadeti ubedljivo pobedili Partizan

Omladinci Čukarički igrali su nerešeno 1:1 protiv Partizana u prvoj utakmici prolećnog dela prvenstva, dok su naši kadeti istu ekipu ubedljivo savladali rezultatom 4:1. Utakmice na terenu FK Bask omladinci su igrali u subotu 4. marta, a kadeti dan kasnije.
19. Jan 2017

Pretpetlići Čukaričkog drugi na turniru Zrenjaninu, u četiri utakmice u grupi upisali gol razliku 27:1

Generacija dečaka 2006. osvojila je drugo mesto na turniru u Zrenjaninu na kom je učestvovalo 10 ekipa. Takmičenje je održano 12. januara, a igralo se u dve grupe po pet ekipa odnosno po četiri utakmice po grupi. Čukarički je pobedio u utakmicama u grupi rezultatima - 7:0, 10:1, 6:0, 4:0, pa je ostvarena gol razlika od 27:1. U polufinalu naši dečaci su pobedili Olimpik iz Apatina 4:0, a u finalu izgubili od ekipe Bambi iz Zrenjanina 2:3.

'Ceo turnir smo dominirali i postigli do finala 31 gol u pet utakmica, ali smo u finalu izgubili od domaće ekipe. Zadovoljan sam prikazanom igrom, a pohvalio bi posebno dečake iz Čačka i Užica, koji su nam se pridružili. Deca sve više napreduju i sve smo bolji iz turnira u turnir. Krenuli smo nedavno i sa redovnim treninzima, pa očekujem i nove turnire u narednom periodu', rekao je trener pretpetlića Zdravko Rauković.
11. Jan 2017

Treće mesto na turniru u Požegi za desetogodišnjake

Generacija dečaka 2007. Omladinske škole Čukaričkog osvojila je treće mesto na turniru u Požegi među 14 ekipa, a može se reći da im je zafalilo sportske sreće jer su u polufinalu izgubili posle izvođenja penala na utakmici koja je jedina završena bez golova dok je u preostala četiri odigrana meča Čukarički pobedio.

Trener Dragoljub Bešević kaže da je taj turnir, koji je odigtan 5. januara, bio poseban za njegovu ekipu jer su proveli zajedno dva dana što je veoma značajno za jačanje timskog duha.

„Turnir je bio izuzetno kvalitetan i imali smo odlične uslove za igru. Organizatori iz Požege su se pokazali kao pravi domaćini i nadam se da ćemo biti u prilici da im uzvratimo gostoprimstvo. Baš ekipu Požege smo pobedili 2:1 u borbi za treće mesto“, rekao je Bešević, čiji je asistent Dragan Sredojević.

Ekipa Čukaričkog je odigrala ukupno pet utakmica i nije primilia nijedan gol. Prvo je pobedila Jedinstvo 3:0, zatim Duel iz Kruševca 2:0, u četvrtfinalu školu fudbala Karađorđe 3:0, a u polufinalu protiv Kikera izgubila na penale 2:1 (u regularnom toku je bilo 0:0).

Turniru u Požegi prisustvovali su i sportski direktor Čukaričkog Vladimir Matijašević, direktor omladinske škole Nikola Trbović i koordinator baze Đorđe Aćimović.